16:00 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-11T16:00:00+02:00 2024-05-11T17:37:00+02:00
17:00 Sneguljčica Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-11T17:00:00+02:00 2024-05-11T17:30:00+02:00
17:00 Robotove sanje Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-11T17:00:00+02:00 2024-05-11T18:41:00+02:00
19:30 Oditi v pesem Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana 2024-05-11T19:30:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-11T19:30:00+02:00 2024-05-11T20:55:00+02:00
20:00 Kakršna žena, takšno življenje (Kakva ti je žena, takav ti je život) Gledališče Koper, Koper 2024-05-11T20:00:00+02:00
20:00 Zdravo, seno! / Hey, hay! Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-11T20:00:00+02:00
en mesec Vabilo k sodelovanju pri koprodukcijah uprizoritvenih umetnosti Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-08T00:00:00+02:00 2024-06-14T23:59:59+02:00
11:30 Robotove sanje Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-12T11:30:00+02:00 2024-05-12T13:11:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-12T16:30:00+02:00 2024-05-12T18:07:00+02:00
20:00 Impro liga: Stencil vs Sojina omaka Menza pri koritu, Ljubljana 2024-05-12T20:00:00+02:00 2024-05-12T21:30:00+02:00
19:00 Kaj se je zgodilo z Bette Davis in Joan Crawford? Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-13T19:00:00+02:00
19:30 MC Kotlovnica in GSŠRM Kamnik: Salmo Salar Dom kulture Kamnik, Kamnik 2024-05-13T19:30:00+02:00
20:00 Dvojni plesni večer: POETIKA IZČRPANOSTI in RUDARSKI FLAMENKO Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-14T20:00:00+02:00
18:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-15T18:00:00+02:00
18:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-16T18:00:00+02:00
17:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-17T17:00:00+02:00
17:00 ŠILA polfinalna tekma: Škofijska klasična gimnazija – Gimnazija Bežigrad 1 Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-05-17T17:00:00+02:00 2024-05-17T18:30:00+02:00
18:30 ŠILA polfinalna tekma: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer – Gimnazija Poljane 1 Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-05-17T18:30:00+02:00 2024-05-17T20:00:00+02:00
20:00 Plesne zgodbe Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-17T20:00:00+02:00 2024-05-17T21:00:00+02:00
10:00 Srce in popek Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-18T10:00:00+02:00 2024-05-18T10:30:00+02:00
10:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-18T10:00:00+02:00
11:30 Srce in popek Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-18T11:30:00+02:00 2024-05-18T12:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-18T16:30:00+02:00 2024-05-18T18:07:00+02:00
19:30 Kje so mladi lutkarji? (BIFEST) Preddverje Velikega odra LGL, Ljubljana 2024-05-18T19:30:00+02:00
10:00 Loški muzej na otroškem festivalu Dan prijateljstva Dvorec Visoko, Visoko 2024-05-19T10:00:00+02:00
18:00 76. letna predstava AFS France Marolt z gosti: Diptih Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-19T18:00:00+02:00
20:00 Impro liga: Verdana vs Alfredo Menza pri koritu, Ljubljana 2024-05-19T20:00:00+02:00 2024-05-19T21:30:00+02:00
19:30 Miet Warlop: Ena pesem Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-21T19:30:00+02:00 2024-05-21T22:00:00+02:00
20:00 Spolna vzgoja II: Zmožnost Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-22T20:00:00+02:00
20:00 Spolna vzgoja II: Zmožnost Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-23T20:00:00+02:00
17:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-24T17:00:00+02:00
18:00 ŠILA Valilnica: SŠOF + Gimnazija Nova Gorica 2 + Gimnazija Bežigrad 2 + Vegova Ljubljana Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-24T18:00:00+02:00 2024-05-24T19:30:00+02:00
10:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-25T10:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-25T16:30:00+02:00 2024-05-25T18:07:00+02:00
16:00 Do zmage in naprej Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-26T16:00:00+02:00 2024-05-26T17:10:00+02:00
20:00 Impro liga: Courier vs BBQ Menza pri koritu, Ljubljana 2024-05-26T20:00:00+02:00 2024-05-26T21:30:00+02:00
20:00 Magdalena Reiter: Ponaredki, odtisi in drugi vdori Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-30T20:00:00+02:00 2024-05-30T21:00:00+02:00
00:00 SITI TEATER - DARILNA VSTOPNICA 2023/2024 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-31T00:00:00+02:00
17:00 Spolna vzgoja II Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-31T17:00:00+02:00
18:00 Prepelka - zgodba za vso družino (premiera) SMG: Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-05-31T18:00:00+02:00
19:30 Letni koncert Akademskega pevskega zbora Tone Tomšič Univerze v Ljubljani: Kontrasti strasti Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-06-01T19:30:00+02:00 2024-06-01T21:00:00+02:00
16:30 Ples mestnih navdihov, Zaključna produkcija Baletnega oddelka Ples plus Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-06-09T16:30:00+02:00
18:00 Ples mestnih navdihov, Zaključna produkcija Baletnega oddelka Ples plus Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-06-09T18:00:00+02:00
19:30 tanzmainz / Sharon Eyal: Vezi duš (Soul Chain) Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T19:30:00+02:00 2024-06-09T22:00:00+02:00
19:30 Staatstheater Mainz: VEZI DUŠ Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T19:30:00+02:00
20:00 Impro liga finale '24 Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T20:00:00+02:00 2024-06-09T22:00:00+02:00
20:00 U.F.O. Poklon Katalini Ladik Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-06-10T20:00:00+02:00
20:00 Prizori iz zakonskega življenja SNG Nova Gorica:Mali oder, Nova Gorica 2024-05-10T20:00:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-10T20:00:00+02:00
20:00 Zdravo, seno! / Hey, hay! Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-10T20:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-05-10T19:30:00+02:00
18:00 ŠILA Valilnica: Gimnazija Poljane 3 + Zavod Rast Ruše + Gimnazija Celje Center + Vegova Ljubljana Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-10T18:00:00+02:00 2024-05-10T19:30:00+02:00
12:00 Umetniku v spomin: Vse najboljše, Ivan Cankar Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-10T12:00:00+02:00
20:30 SiTi za dobro musko: Nuška Drašček in Marko Hatlak SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-09T20:30:00+02:00
20:00 Gverila teater: Najboljša stvar dneva III Klub Gromka, Ljubljana 2024-05-09T20:00:00+02:00 2024-05-09T21:30:00+02:00
20:00 Grafenauer flamenco project feat. José Montaña Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-05-09T20:00:00+02:00 2024-05-09T22:00:00+02:00
20:00 Dežela pridnih: Tehnološka (ne)humanost Slovensko mladinsko gledališče: Klub Mladinsko, Ljubljana 2024-05-09T20:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-05-09T19:30:00+02:00
19:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-09T19:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-05-08T19:30:00+02:00
19:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-08T19:00:00+02:00
20:00 Arzenik in stare čipke Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-07T20:00:00+02:00
18:00 Diskolektiv: Druge kože Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-07T18:00:00+02:00
18:00 Preplesavanja 2024, 1. in 2. del Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-07T18:00:00+02:00
11:15 Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo SNG Maribor: Komorni oder, Maribor 2024-05-07T11:15:00+02:00
10:00 Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo SNG Maribor: Komorni oder, Maribor 2024-05-07T10:00:00+02:00
20:00 Slovenija šteje Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-05-06T20:00:00+02:00
20:00 Za crknt: Afterparti Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-06T20:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-05-06T19:30:00+02:00
19:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-06T19:00:00+02:00
18:00 Preplesavanja 2024, 1. in 2. del Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-06T18:00:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-05T19:30:00+02:00 2024-05-05T20:55:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-05T11:30:00+02:00 2024-05-05T12:42:00+02:00
22:40 Natalja Vorožbit: Slabe ceste V – Kaj misliš, da je blo prej tukaj? Radio Prvi: 2024-05-04T22:40:00+02:00
10:00 Krtek Zlatko ali Kakec, ki je padel z neba - razprodano Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-04T10:00:00+02:00 2024-05-04T10:30:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-04T10:00:00+02:00
17:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-03T17:00:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-03T10:00:00+02:00 2024-05-03T11:12:00+02:00
19:45 Po isti poti se ne vračaj Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T19:45:00+02:00 2024-05-02T21:15:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-01T19:30:00+02:00 2024-05-01T20:55:00+02:00
10:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-30T10:00:00+02:00 2024-04-30T11:15:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-29T10:00:00+02:00 2024-04-29T11:12:00+02:00